Červenec 2014

Soutěž o kuchařku II.

13. července 2014 v 10:09 | Klara Bernklau

Díky všem, kteří se zúčastnili soutěže o kuchařku a podělili se o svoje nejmilejší momenty z kuchyně. Nic hezčího jsem dlouho nečetla a říkala si, že bych nejradši zbytek života strávila u plotny. A knížka Jezte česky jde k Tereze :)Soutěž o kuchařku!

5. července 2014 v 10:23 | Klara Bernklau

Taky tak milujete všechny ty procesy a změny odehrávající se v kuchyni během vaření / pečení? Pozorujete makronky s nosem přilepeným na troubu nebo vás nepřestává bavit sledování kynutí těsta? Já v poslední době nejvíc ujíždim na tom nejvíc medžik okamžiku - nalívání mlíka do čaje. Napište mi do komentářů jaký moment v kuchyni máte nejradši vy! A příští sobotu jeden z vás vyhraje novou kuchařku Jezte česky - Rok v naší kuchyni (Jana Vašáková, Zdena Skokanová) plnou sezónních receptů a krásných fotek. Nezapomeňte napsat váš e-mail. Čau!


Brýtro

5. července 2014 v 8:42 | Klara B |  snídaně
Krásný ráno všem, kteří taky celou noc vařili další nepovedenou várku džemu, vyráběli mandlový máslo, pekli banánovej chlebíček, koukali na všechny filmy s Cucumberbatchem, usli na gauči a tak teď vypadají jako pandy, protože takových je nás určitě hrozně moc.

"Biscuitsthey're great on their own -but dip them in tea - it's a whole other journey." (The Third Star)